Některé aktuality ze září 2013

Lehká atletika Dne 19. 9. 2013 se uskutečnilo v Třinci okresní kolo Corny poháru v lehké atletice. Zúčastnilo se jej družstvo dívek naší školy. Po velmi pěkném sportovním výkonu obsadila děvčata krásné 2. místo za Gymnáziem Třinec, které se na atletiku specializuje.
Naši školu reprezentovaly: Kateřina a Veronika Siebeltovy z 2.C, Marie Hrušková a Simona Dárková z 2.A, Petra Hložánková z 1.A, Tereza Šostá z 2.B, Petra Jurášková a Tereza Janošová z 3.A a Michaela Králíková a Veronika Nováková z 3.B.
Děkujeme za vzornou reprezentaci školy.Soutěž

Žáci, kteří se chtějí letos zúčastnit Logické olympiády, se zaregistrují do konce září na internetových stránkách http://logickaolympiada.czAdaptační pobyt 2013 Adaptační pobyt 2013 Ve dnech 5. 9. až 6. 9. se žáci prvního ročníku zúčastnili adaptačního pobytu.
Fota nafotil pan Ševčík.


Několik videí z pobytu:
1.A
1.B
1.SV pátek 27. 9. se v Ostravě a dalších městech ČR uskuteční Noc vědců. Zájemci se mohou podívat na internetové stránky s programem v Ostravě i v jiných městech.Informace pro seminaristy z chemie 4. ročníku o plánované přednášce na téma NANOTECHNOLOGIE, která proběhne u nás ve škole v pátek 15. 11. 2013 v učebně přírodních věd (projekt PPP) v rámci výuky semináře z chemie.
Lektory přednášky jsou ambasadoři přírodovědných a technických oborů – vyučující na VŠB – TU v Ostravě – Porubě.Byl upraven odkaz: Odhláška stravyŠkolní zájezd do jižní Francie - Azurového pobřeží - Provence, Nice, Antibes, St. Tropez, Cannes, Monako, se uskuteční v příštím školním roce od 7. 10. do 12. 10. 2013. Cena zájezdu je 5.980,- Kč.
Podrobnosti zájezdu najdete na nástěnce Aj /Fj nebo v docx nebo v pdf.

Některé aktuality z předchozího období.


NahoruLogo

Organizace Gymnázium a Střední odborná škola Frýdek-Místek, Cihelní 410, příspěvková organizace je příspěvkovou organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem.  Copyright © 2014, Gymnázium a SOŠ, Cihelní 410, Frýdek-Místek    |   web: Josef Ryzí mrcandiess@gmail.com, Tomáš Horut tomas.horut@seznam.cz 777 863 101